Kar trikrat cenejše plenice

Otroci do enega leta starosti.

Moderator: ursakatja

Re: Kar trikrat cenejše plenice

OdgovorNapisal/-a Gossip Girl » Ne Avg 15, 2010 6:25 pm

Midva sva se tudi odločila za pralne plenice.. Vzela bova dnevne in nočne + prikrivne hlačke. Ronja, Vilina koliko predlagata naj jih vzamem enih in drugih?

In kaj je bolje - na ježka ali na pritiskače??

Hvala za odgovore hug hug hug hug
Gossip Girl

OdgovorNapisal/-a ketii » Sr Avg 25, 2010 12:24 pm

A si jih ti preko neta kupila? Saj se dajo dobit tut verjetno v BC al pa kje drugje, a ne, da to vidiš v živo?
ketii
Bambino sanjač

OdgovorNapisal/-a bambina » Sr Avg 25, 2010 12:59 pm

sem tudi jaz že odbelala vse proizvajalce. a v pralne pleničke lahko takoj povijam že dojenčka? kako je pa z njimi na celodnevnih izletih in na morju oz. dopustu?
Uporabniški avatar
bambina
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a Gossip Girl » Sr Avg 25, 2010 1:10 pm

To glede morja sem tudi jaz razmišljala.. Ampak itak je dobro imeti vedno pri sebi kako plenico za enkratno uporabo (sploh morje, ko ni pralnega stroja).. Midva sva 100% glede teh plenic.. Bova pa vzela kar racmanke pomoje.. za katere si se ti bambina odločila?
Gossip Girl

OdgovorNapisal/-a Ronja » Sr Avg 25, 2010 1:53 pm

Ups, sem malo spregledala tole temo. Se opravičujem.
Mi smo imeli 15 dnevnih in 5 nočnih in smo nočne uporabljali res samo za ponoči, za dnevno spanje pa dnevne.
Lahko jih tudi drugje kupite, ni nujno da glilh preko neta. Jaz sem jih preko neta kupila in mi ni žal.
Meni se bolje obnesejo pritiskači. Tiste z ježki hitreje namestiš in zelo dobro reguliraš. Slaba lastnost je, da nam, če jih pred pranjem pozabimo zapeti, cefrajo ostale pleničke in perilo, pa tudi malček lažje osvoji odpenjanje. Ježki se včasih izrabijo (precej odvisno od načina pranja), vendar jih v primeru težav pri Racmanu brezplačno zamenjajo. Na ježke se včasih prime blato in ga potem težko izbezaš ven.
Tiste pleničke s pritiskači so skoraj enako dobro prilagodljive (veeeliko gumbkov, da je bolj udobno). Pri njih ni treba paziti na zapenjanje pred pranjem, otroci pa jih težko samo odpnejo. So praktično večni, vendar pa vzamejo kak trenutek dlje, da jih zapnemo.
V pralne plenice lahko povijaš že novorojenčka - brez problema.
Mi smo na morje, ko smo šli za 10 dni, vzeli sabo pamperske, ker tam ni bilo pralnega stroja. Na celodnevnih izletih tudi uporabljamo pampers (al pa kej druzga), ampak samo če je izlet res od jutra do večera.

Če še ne veste, katero firmo bi vzeli: mi imamo z racmankami odlično izkušnjo, zdaj smo pa dobili 3 plenice Bumgenius, pa nismo zadovoljni. Zelo hitro namreč premoči. Pa racmanke imajo zdaj nove motice na pleničkah, k so ful kjut. :)
Slika
Najlepše je, ko te pogledajo otroški učki in vidiš, da si zanje VSE! Smisel življenja so namreč otroški nasmehi...
Uporabniški avatar
Ronja
Bambino minister

Prejšnja

Vrni se na Dojenček in njegov razvoj

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost