bruhanje dojenčka

Imam premalo mleka? Kdaj začeti dodajati gosto hrano? Potrebuje dodatno tekočino?

Moderator: ursakatja

Re: bruhanje dojenčka

OdgovorNapisal/-a candy » Če Sep 30, 2010 9:13 am

ma to ni važno kje ga kupiš. men je rekla patronažna naj ga grem kupit v interspar. sploh ni omenla lekarne sploh pa ne novalaca. sploh pa v millerju majo vse stvari bolj kakovostne kot po drugih trgovinah (razliko sem tudi opazila pri hippovih kašicah - najbolj opazno pri jabolka borovnica že če pogledaš po barvi, plenicah itd.)
ketii če bo Nik kdaj bruhal v loku verjemi da boš vedela da je to to. jaz tudi nisem vedela dokler mi ni celega dodatka (ko sem mu še dodajala) ven izbruhal.
candy
Bambino norček

OdgovorNapisal/-a ketii » Če Sep 30, 2010 9:25 am

Aja? Hmmm, saj ne vem, ker po hranjenju vedno dost ven zbruha. :?

Men je to pediatrinja rekla, patronažna nič ne ve za to, ker takrat sem samo dojila. Me prav zanima kaj bo rekla na to, ko pride po 4. mes. zaradi uvajanja GH. Ker ona je striktno proti dodajanju. Samo dojit, dojit, dojit in pristavljat ves čas. :roll: Samo, če mleka ni, ga pač ni! Teža pa mora it gor!
ketii
Bambino sanjač

OdgovorNapisal/-a candy » Če Sep 30, 2010 9:32 am

ketii joj nehi se že sekirat. ti si dobra mama in noben ti ne more nič očitat. ti si vse naredila da bo tvoj otrok zdrav in napredoval kot je treba, kaj si drugi mislijo naj te ne zanima. moja patronažna je bila tudi samo za dojenje pa mi je sama predlagala dodajanje ker je videla da drugače ne gre :wink:
candy
Bambino norček

OdgovorNapisal/-a candy » Če Sep 30, 2010 10:30 am

jaz sem ga dojila od začetka na dve uri pa ponoči sem ga mogla zbujat na 3 ure. sam js sem ga mogla zaradi tega ker je bil zlateničen in ni hotel jesti ker je bil zaspanček.
candy
Bambino norček

Prejšnja

Vrni se na Dojenje & prehrana

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost