nasvet prosim

Kako vzgajati otroka da bo prav? Kaj storiti v določeni situaciji

Moderator: ursakatja

nasvet prosim

OdgovorNapisal/-a ursakatja » Sr Jun 20, 2012 9:49 am

naša mala ima zadnje čase nore popadke ko pride domov iz vikenda pri očetu. Ne posluša oz se ti dobesedno reži v glavo če ji kaj rečeš, za mizo sedi kot kavboj z nogami skoraj za vratom in da ne govorim o tem da tist cel teden po vikendu čudežno ne je več hrane ki jo je prej vedno jedla (krompirjeva solata, ribe, paradižnik.........). Kaj mi svetujete da naredim? njenemu fotru sem že rekla da naj jo neha naštimvat da doma ne uboga pa sem dobla nazaj odgovor da je to njegova stvar kaj jo bo učil in da nej se brigam zase.
SlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar
ursakatja
Bambino sanjač

Kraj: kranj

Re: nasvet prosim

OdgovorNapisal/-a Janya » Sr Jun 20, 2012 10:45 am

Jaz bi probala čist na miren način ji povedat, da jo imam rada tudi če bo delala najbolj grozne stvari in da si jo med tem ko jo ni bilo zeeeelo pogrešala. Ker pomoje preizkuša meje. Sedaj pa še bolj ker je nov dojenček doma in nov na poti. Ona pa mora it očiju, vi se pa imate super skupaj. Potem ji kaj podobnega tudi bivši tvezi in je čist boga in prestrašena, da jo nimaš več rada. Povedala bi ji, da ste vi skupaj družina in da nanjo misliš tudi ko je pri očku še bolj bi bilo, recimo da jo kakšna sladkarija čaka doma na foro, tole smo jedli pa smo tudi tebi prišparali. Skratka daj ji vedet da je 10000% vaša.
Pazit pa moraš da jo pri vsem tem ne scrkljat, če je jedla neko stvar prej jo nej je tudi zdaj ali pa naj bo lačna, ni več tako majhna da bo kaj narobe. Nikoli pa jo ne naderi, ko bo težaška, ker to pričakuje, čaka da ji potrdiš njene strahove.
Srečno in veliko potrpljenja hug
It is aj Jana 4
Uporabniški avatar
Janya
Bambino je zakon

OdgovorNapisal/-a Ne-Ja » Sr Jun 20, 2012 11:46 am

No, ubistvu sama ne bi mogla dat boljših nastvetov kot ti jih je dala Janya... Jaz mislim da bo delovalo. Kmalu bo pa dovolj stara da bo tudi sama precenila, kaj je res kar ji on govori in kaj ne. Srečno hug
Ne-Ja
Bambino najstnik

OdgovorNapisal/-a ursakatja » Če Jun 21, 2012 3:51 pm

janja hvala za nasvet bomo preizkusili še to če bo kaj palilo. :D :D
SlikaSlikaSlika
Uporabniški avatar
ursakatja
Bambino sanjač

Kraj: kranj

Vrni se na Vzgoja

Kdo je na strani