PRILOŽNOST DA OBOGATITE?

Joj ti pufi, le kako se izvleči iz njih? Sem reven ali bogat?

PRILOŽNOST DA OBOGATITE?

OdgovorNapisal/-a Vanja » To Feb 10, 2009 11:15 am

vREDNO PREIZKUSITI ŠE POSEBNO KER NIČ NE STANE.

Živjo,

dobila sem mail, da se odpira nova spletna stran, kot so Google, Yahoo, godady in podobne. Jaz sem poizkusila, ker me vse take poslovne zadeve zanimajo.

Intenzivno vpisujejo nove clane, ki dobijo 1000 delnic. Vpis je brezplacen in ni potrebno nicesar placati.

Zamisli si da bi imel 1000 delnic Googla ki bi jih dobil samo za prijavo na njihov mail ob ustanovitvi. Koliko denarja bi bilo to danes? Vrednost Googla se vrti okoli 300$ na delnico...

Vstopis preko spodnjega linka in se prijavis, nic te ne stane.

Ce pa promoviras dalje med znanci in prijatelji, dobis za vsakega novega člana še 3000 delnic.

www.me2everyone.com/98791

lp Vanja

Počakajte, da se vam spletna stran odpre, kliknite na REGISTER FOR FREE in vpišite svoje podatke. Ti morajo biti točni, ker drugače ne boste morali prodati delnic. Pri včlanjevanju je edini pogoj starost nad 16 let!

Trenutno je s stranjo nekaj narobe, tako da če kliknete na link in se vam odpre prazna(bela) stran potem stiskajte refresh dokler se ne odpre prava stran. Težave s stranjo so verjetno posledica velikega števila članov v tako malem času, saj ustanovitelji niso pričakovali

tako velike števila tako hitro.
www.me2everyone.com/98791

btw: hud poslovni model!!! Stranke/uporabnike naredis za solastnike.

Trenutno za 60 GBP lahko dobis 18.000 delnic na borzi. btw: Facebook ima trenutno 150 mio aktivnih uporabnikov. Nic, prijavite se, da dobim kaj delnic ;-) vi pa ulovite svoje članstvo dokler je nagrada v delnicah še tako visoka, saj bodo s časom višino nagrade za nove člane postopoma zniževali. Zdaj je še prvi val, ujemite ga!

Še nekaj dodatnih komentarjev...

Tehnologija drvi naprej :-). Jump on the train...

Ljudje, ki preberejo ta članek se vprašajo: Če podjetje deli delnice in jih odda vedno več, kaj se s tem cena delnic ne zmanjša saj je delnic vedno več?

Mnogi pa pomislijo, da glede na svetovno recesijo oz. gospodarsko krizo delnice gotovo niso profitabilne. Vendar me2everyone je mislil tudi na to:

Delnic ni vedno več in niso manj vredne. Število delnic je omejeno na določeno število in lastniki podjetja so omejili koliko delnic mislijo dati članom. Ko bo število članov naraslo na 100.000, za registracijo

ne boste prejeli več 1000 delnic niti 3000 delnic če boste privablili novega člana k spletni strani ampak manj. Spet bo to število manjše, ko bo na me2everyone prijavljenih 1.000.000 članov. Tako da vrednost

delnic gotovo ne bo padla niti se njihovo število ne bo povečalo.
Uporabniški avatar
Vanja
nič drugega ni pomembno

Kraj: Radeče

Re: PRILOŽNOST DA OBOGATITE?

OdgovorNapisal/-a Vanja » To Feb 10, 2009 11:19 am

P.s. čez čas bom to temo izbrisala. Zato pohitite :wink:
Uporabniški avatar
Vanja
nič drugega ni pomembno

Kraj: Radeče

Vrni se na Finančne dileme