krvavitev

Od takrat ko ste izvedele da nosite sonček pod srčkom in do poroda.

Moderator: ursakatja

krvavitev

OdgovorNapisal/-a monii » To Maj 14, 2013 2:16 pm

zdravo punce! :) mene pa zanima, če mi lahko katera da kakšn nasvet okoli krvavitve ki se mi je pojavila! čez 5 dni pričakujem menstruacijo (se pravi sobota), jaz pa sem že dans začela krvavet.. ponavadi imam že prvi dan zelo močno menstruacijo ki jo začne spremlat tud bolečina.. zdaj pa je krvavitev nekoliko bol šibka, in je bolj vodene rdeče barva.. brez sluzi.. pa tudi bolečine v trebuhu so približno take kot pred menstruacijo, samo ne tako močne.
v zadnjem tednu (kak dan več) se mi dogaja tudi to, da imam prsi bolj polne kot ponavadi, trebuh se mi je rahlo napihnil, rahlo me je bolel križ dvakrat sm tudi opazla da imam v ustih tak kovinski okus.. ali lahko to pripišem samo malo hujšemu pms-ju ali.. je možno, da bi bili to kakšni znaki za nosečnost!
upam da se znajdete iz napisanga, ger sm zelo zmedena.. :) pozitivno seveda! :) če se slučajno kaj dogaja bi bila zelo vesela! :)

hvala tisti ki bo kaj odgovorila! :) lep pozdrav!! :) :lol:
monii
Bambino dojenček

Re: krvavitev

OdgovorNapisal/-a Jure » Sr Maj 15, 2013 11:55 am

Sicer nisem punca :wink: pa vseeno, krvavitev bi bila lahko razlog za veselje, kar pa je takole po forumu, brez predhodnega menstrualnega koledarčka zelo težko diagnosticirati. Nosečniški test bo povedal največ :wink:

Več o implantacijski krvavitvi pa si lahko prebereš:
http://www.bambino.si/implantacijska-krvavitev.html

Držim pesti 8)
Velikokrat ponoči buden gledam kako se otroka izgubita v mirne sanje, v medli svetlobi življenska energija prečka moje misli, a sploh kdo dvomi kako dobro se počuti moje srce...
Uporabniški avatar
Jure
Bambino mi rula

Vrni se na Nosečnost

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost