možnost zanositve?

Od takrat ko ste izvedele da nosite sonček pod srčkom in do poroda.

Moderator: ursakatja

možnost zanositve?

OdgovorNapisal/-a sanna » Pe Sep 05, 2014 5:10 pm

Živjo! Mene pa zanima, ali je kakšna možnost da sem zanosila : 31.8. sva s fantom imela nezaščiten SO, zadnjo M sem imela 21.8. Menstruacije imam redne, v ponedeljek sem imela rahel rjav izcedek, nato pa se mi je ponovil še naslednja 2 dneva (ovulacija?), kar se mi še do sedaj ni nikoli zgodilo..! Nič me ne boli,razen malce v križu, pa nič ne peče, v glavnem brez posebnosti. Čutim pa utrujenost, sem napihnjena in to je vse. Stara sem pa 22..
sanna
Bambino dojenček

Re: možnost zanositve?

OdgovorNapisal/-a Jure » Sr Sep 10, 2014 7:00 am

Praktično nemogoče je, da se peti dan po nezaščitenem spolnem odnosu, tudi v primeru polimenoreje, že pojavijo prvi znaki nosečnosti. Za prve prave znake bo potrebno počakati vsej še teden dni. Implantacijska krvavitev se ponavadi pojavi šesti do deveti dan po ovulaciji, se pravi približno 3 -5 dni pred naslednjo menstrualno krvavitvijo. Vse dvome lahko razbliniš z nosečniškim testom, najbolj natančen izvid bo 11+ dan po ovulaciji.
Sicer je brez fizičnega ali hormonskega pregleda težko potrditi ali ovreči zgodnjo nosečnost, vendar je v tvojem primeru še prezgodaj govoriti.
Velikokrat ponoči buden gledam kako se otroka izgubita v mirne sanje, v medli svetlobi življenska energija prečka moje misli, a sploh kdo dvomi kako dobro se počuti moje srce...
Uporabniški avatar
Jure
Bambino mi rula

OdgovorNapisal/-a sanna » Če Sep 18, 2014 9:47 pm

Hvala za odgovor Jure! Sicer bi danes rabila dobit M, ki je še nisem, ampaj bom počakala še kakšen dan in nato naredila test.
sanna
Bambino dojenček

OdgovorNapisal/-a vesna555 » Sr Okt 05, 2016 8:48 am

Zdravo, da ne odpiram nove teme se bom kar tu razpisala :)
že nekaj časa skušava s fantom zanosit, vendar neuspešno. Za mano je tudi poseg materničnega vratu, od tega posega dalje imam zelo nezaznavne znake O, špikanje je bolj zaznavno malo pred M, sluz ni zaznavna, ne vem točno kdaj pride O, sicer M so redne, od 25 do 28 dni. Ta cikel sem si kupila O test da preverim kdaj se pojavi. začela sem z 10. dnevom cikla, na 13.dan cikla me je v službi močno "trgalo" v desnem jajčniku, doma sem naredila O test, ki je pokazal dve enako obarvani črtici, kar naj bi pomenilo da se bo pojavila O. Tisti dan sva imela nezaščiten odnos. Na 16. dan cikla me je cel dan nenormalno tiščalo v sredini trebuha, ni bila neka grozna bolečina, je bil pa zelo neprijeten občutek, sploh ob pritisku oz dotiku, nisem smela narediti nenadnega giba, občutek napihnjenosti. Prvič se mi je zgodilo da sem začutla tako nelagodje v trebuhu. Prvič se mi je pa tudi zgodilo da od O naprej nimam bolečih in napihnjenih prsi,vsaki cikel namreč imam od 14 do 12 dni pred M vedno boleče prsi,po tem tudi nekako vem da bo M prišla. Danes sem pa zaznala malo belega izcedka. Ali je to znak da se nekaj dogaja, da je mogoče le uspelo? več kot teden dni imam še do M. Tiste ki ste bile noseče, dejte mi malo povedat kako je bilo pri vas z bolečino ob O, kje točno se je pojavila? kdaj so se pojavile občutljive prsi?
vesna555
Bambino dojenček

Vrni se na Nosečnost

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost