[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
Forum - Bambino • Poglej temo - ........

........

Prigode in nezgode partnerskih odnosov!

Moderator: Jure

Re: ........

OdgovorNapisal/-a candy » Sr Maj 05, 2010 9:29 pm

suzana te kr razumem.. mene tud včasih tk j*be v glavo.. na koncu se pa tud js počutim krivo pa mu ne morem več nič rečt..
sam se je pa začelo dogajat da ko se orng skregama da začne ful razbijat stvari.. enkrat si je majco strgal, drugič v steno udaru, tretjič vrata brcnal.. tak da me je res že zaskrbelo..

mogoče je tako obdobje da je moškim nekaj utrgalo.. kaj vem..

beybika tud jaz sem mal bol take sorte da odlašam in jih tudi velikokrat poslušam zaradi tega.. pa tud mojemu se zdi da so vsa gospodinjska opravila žensko delo.. samoumevno :?
candy
Bambino norček

OdgovorNapisal/-a beybika » Sr Maj 05, 2010 9:34 pm

Ja, pač ne mormo bit vsi isti, pa kr pospraulat cele dneve... js vem,da je pr mojmu kriva taka služba, ker je vojak, njim pa vcepijo tak red da kr seos... dokler ni bil v vojski pa tudi še ni bil tak pedanten, ampak opažam, da ko je vidu, da js tut ne pospraulam tuk, je še on nehu non-stop pospraulat :shock: si je mislu nej baba še mal dela hah :lol:

ampak moj je pač tipičen kozorog,trmasti so in mislijo da majo vse prav. Mene tut to na primer full moti, da mi skor nikol ne da nič prav, pol se pa počutim tuk bedasto ej...
Uporabniški avatar
beybika
Bambino najstnik

Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a SUZANA » Sr Maj 05, 2010 9:35 pm

danes sem mu samo rekla da naj spoštuje moje starše kot jaz njegove, pa je rekel proklete svinje ali nekaj takega...nisem prav slišala, samo svinje in je stiskal zobe zraven....

ja glede drugih stvari mi ne more očitat...naredim zraven svojega dela v salonu vse, skuham, perem, likam, pospravim, on ima poštimano vse, popolnoma vse.....ne hodim okoli, ko grem na kavo npr. grem z tamalo in to tako da se ona lahko igra...vglavnem vem da sem več kot dobra mama in partnerka....
Slika

Slika
SUZANA
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a monita3 » Sr Maj 05, 2010 9:39 pm

SUZANA hug hug hug hug

bodi močna in ne se mu dat.... si oseba kidela kar jo veseli, maš zlato malo in naj te ne dotolče moški.... poskušaj se pomenit z njim pa da zgladita stvari....drugače pa dobro razmisli, če si želiš takega moškega za moža.....glede na to da načrtujeta poroko...ne me narobe razumet, jas ti želim vse najlepše, ker si mi ful vredu ženska, sam da se neboš opekla hug
mogoče pa njega kaj teži;služba, kolegi....karkoli, pa da ti nezna povedat?
monita3
Bambino moje življenje

OdgovorNapisal/-a SUZANA » Sr Maj 05, 2010 9:48 pm

saj zaradi tega se sprašujem če si želim tako živet v prihodnje....

da bi imel težave? ne, preveč mu vse klapa.....
Slika

Slika
SUZANA
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a monita3 » Sr Maj 05, 2010 9:55 pm

kaj so mu tvoji starši kdaj naredili kako krivico da se tak obnaša???
skušaj se pogovorit z njim pa da ti pove kaj ga teži, pa tudi ti njemu in da zgladita stvari ali pa tudi ne...sam potem je samo še ena pot :?
če boš poskusla se pogovorit pa to, boš vsaj vedla da si nardila vse da bi ostala skupaj, ampak njemu ni blo do tega.... in nimaš za kaj met slabe vesti....
drugače pa ti pošiljam koš hug hug hug hug hug hug hug hug hug hug
monita3
Bambino moje življenje

OdgovorNapisal/-a SUZANA » Sr Maj 05, 2010 10:23 pm

ne nikoli mu niso nič naredili....pogovorit sem se hotla že stokrat pa on trajba svoje ali pa se spremeni za kratek čas, potem pa vse pozabi...in potem jaz lahko njemu v sekundi dvignem pulz :? :?
Slika

Slika
SUZANA
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a sonja88 » Če Maj 06, 2010 5:03 am

:shock: :shock: :shock: ne morem verjet....da so nekateri moški res takšni :shock: :shock:
sonja88

OdgovorNapisal/-a jassy » Če Maj 06, 2010 6:06 am

jassy
Bambino korenjak

Kraj: Medvode

OdgovorNapisal/-a jassy » Če Maj 06, 2010 6:15 am

Se strinjam s ketii...saj moj tudi ni perfekten, ampak žali pa res nikogar ne. In spoštuje moje družinske člane..še kadar sem jaz huda na njih in bi jih najraje kam poslala me on miri, da to so ja mojii staršii in da ne smem tako razmišljat.

Ampak mi res ni jasno, zakaj hudiča te takole zajebava (čevlji in spucana tla)..naslednjič daj njemu metlo in cunjo v roke, pa naj on potem počisti :? .

Mogoče pa res rabita malo time offa..in tvoje potovanje bo kot nalašč. Upam, da se vama stvari poštimajo.. hug hug hug
jassy
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a sonja88 » Če Maj 06, 2010 6:23 am

sonja88

OdgovorNapisal/-a monita3 » Če Maj 06, 2010 7:17 am

kakšen pa je do Kiare...je tak vredu, normalno kot prej, ali se tudi do nje kaj čudno obnaša???
monita3
Bambino moje življenje

OdgovorNapisal/-a SUZANA » Če Maj 06, 2010 7:25 am

Kiara je za njega zakon....se bojim najbolj tega da če bi prišlo tako daleč da grema narazen, da bi mi ful sranje delal zaradi Kiare, ker za njo bi pa vse naredil....
finta je v tem, da on meni lahko vse doma pomaga, vse naredi namesto mene, ko pa njega nekam prime je pa kot da je druga oseba, sploh ni enak, sploh ga ne prepoznam....dober je kot kruh, za mene bi vse naredil, mi vse dal, brez težav, ko pa njemu nekaj ne paše, pa takšen izbruh, da ne morem verjet kako je to lahko ista oseba...
sploh ne vem kako naj da postavim na realna tla, ker on zmeraj do konca trdi da ni nič kriv, da je to zato ker sem jaz njemu pulz dvignila in ne vem kaj še vse....in na koncu mi več sploh ni do pogovora ker nikoli nikamor ne pridem...enostavno pozabim in grem naprej ter mislim da bo boljše....
Slika

Slika
SUZANA
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a jassy » Če Maj 06, 2010 7:43 am

ojoj, res ne vem kaj naj ti svetujem :cry: :cry: :cry: . Pa misliš, da si potem takem pripravljena na poroko z njim?
jassy
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a nata » Če Maj 06, 2010 7:46 am

Ojoj, grozn!

Sem ti že prejle napisala eno dolgo tolažbo, pa me je čist ven vrgl :evil:

Jst ne vem, kaj bi nardila. Ne vem, če bi mela jajca in spokala. Ne vem...ko bo spet kej na velk počlo, pa pejt nekam za kak mesec in mu resno povej, naj dobr premisli, če te hoče še met. Pa ne mu rečt, da prideš nazaj.
Upam, da ne gre v to smer, ampak,.....včas se ljubezni pač žalostno končajo, pa si nočemo priznat in it naprej, ampak trpimo do konca... :( Pa vpraši se: a ga imaš rada zato, kakršen je, ali zato, kakršen je včasih bil? S takim v poroko rint pa res ne vem zakaj...Pa nč se bat za sebe, sej si fejst punca!!
Težek korak, vem, ampak je le naše življenje. Otrok pa tudi rabi srečno mamico.
nata
Bambino je zakon

OdgovorNapisal/-a candy » Če Maj 06, 2010 8:05 am

saj pri nama je tud tako da sm kr js vse kriva da je on tak..
pa še reku mi je da greva v posvetovalnico za pare da mi bojo še tam povedali da sm js nora pa nenormalna :roll:
po mojem je najbolš da malo prespiš zadevo pa takrat ko bo dobre volje da ga povabiš k pogovoru. ker ko je slabe volje pa tečen ne boš nič dosegla..
vem da je mal hudo to naredit glih takrat ko se razumeta sam mislim da bo bolš.. ampak ne smeš popuščat.
evo suzana ti pošiljam nekaj objemčkov hug hug hug
candy
Bambino norček

OdgovorNapisal/-a pomaranca22 » Če Maj 06, 2010 8:54 am

ojej hug hug hug hug
ma me je kr sokiralo zdaj to. tvoj niti priblizno ne zgleda tak da bi nekoga tak zafrkaval ti pa mi niti malo ne zgledas tak da bi to prenasala. ne vem.... upam, da resita hug hug hug mogoce je res fajn da gres zdaj v ameriko in bota nekaj casa narazen..... hug hug hug
pomaranca22
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a Glista » Če Maj 06, 2010 9:38 am

moj je biu isti suzana :roll: jst sm vsake tolko ko me je zajebavau res popizdla pa me je obtožu da sm motena in bi mogla it h psihiatru. pole sva se pa kar nehala pogovarjat, po šoli ga ni blo več h nam je šou kar h svoji mami in tako se je pač končalo :? res razmisli suzana če hočeš to prenašat tako rekoč za celo življenje
Uporabniški avatar
Glista
Bambino obsedenec

Kraj: okolica Nove Gorice

OdgovorNapisal/-a Janya » Če Maj 06, 2010 9:47 am

Suzana najprej en velik hug
Žal mi je da tole berem, res. Mislim da te tale tvoj ne spoštuje, ker če bi te ne bi žalil tvoje starše, če njih nebi bilo tudi tebe ne bi bilo. Pomoje njega doma pumpajo kaj čez tvoje starše, da slučajno nebi mel njih rajše. Mogoče ma tudi občutek da si bolj uspešna kot on pa te potem ponižuje ko te lahko. Kako sta pa tašča in tast do tebe, ker če onadva govorita čez tebe in te ne spoštujeta se je takega obnašanja nalezel tam. Kakšen je tast do tašče, ker to so vzorci ki se lahko ponavljajo. Probaj si na ta vprašanja odgovort in nekako poiskat kaj ga tako razjezi da te žali, ker nekaj ga mora spodbudit za tako j...je v glavo. Ko boš našla odgovore ga seznani z njimi in naj te samo posluša, če ne bo hotel mu napiši mail ali pismo in mu povej da pač tega poniževanja in nespoštovanja ne boš prenašala in da nimaš ti težav ampak on in dolker to ne rešita se lepo prosin ne podajajta v poroko.
In to naredi kmalu, ker se bo drugače samo stopnjevalo in se bo navadil kaj lahko s tabo dela. Si preveč sposobna in skrba za tole.
Sicer pa seveda mava midva tudi take dneve sicer zdaj se že toliko poznava in spoštujeva da je tega res malo. Sem pa jaz take sorte da povem da sem tečna in če se melahko pusti bolj pri miru in se že naprej opravičim za vse izpade on je pa tak drekobrbec glede reda, pa to ne osnovnega ampak non stop bi on čistil prah za kavčem pa v vseh skritih porah stanovanja igrače pa lahko laežijo povsod ssamo da praha ni pod kavčem :lol: :lol: ko je pa on slabe volje mu pa ponavad rečem evo tle maš pol ure pa povej vse kar te moti pa kaj ne delam prov itd potem bodi pa tiho pa se skuliraj. Je pa tko kar njega moti naredi po svoje jaz si pa potem spet postavim po svoje. pa se na koncu en naveliča premikat :lol: :lol:
It is aj Jana 4
Uporabniški avatar
Janya
Bambino je zakon

OdgovorNapisal/-a mashai » Če Maj 06, 2010 6:23 pm

Ei Suazana... pri nama je bilo isto! Zadni mesec nosečnosti, pa prva dva meseca ko se Tjaž rodil... Jaz zjebana, čist na tleh... itak HB je bla skos moja mami na voljo, da mi je pomagala... sam njemu to ni blo prav, se je kao utikala... :roll: če ni blo tipi topi pospravljeno, ni blo OK... da bi on pospravil no way... za piko na I je pa še vsaki vikend ven spizdil... jaz sem bla pa itak k*** :roll: ma katastrofa!
Potem mi je pa 1x dopizdilo, pa sem ga ven "vrgla"... sei je še isti dan klical pa se opravičeval... OK, nai ti bo :D potem kar se pospravlanja tiče, sva se zmenila ti maš to, jaz mam to... meli smo 3cm smeti potleh ker on ni hotel posesat... ok sam jaz tudi ne bo... Moja mami mu je pa sama povedala, da ona se ne utika, ker jo bk in ma svoj life... potem sva pa to krizo dala čez, mal sem ga "zdresirala" :lol: in zdei je cool lovee

Zdei če ga spomnim za nazai... se opravilči pa pove da je imel očetovsko depresijo :lol: whatever no :P

Sam še zmeri, si ne predstavlam da se pa nebi kdai pa kdai skregala... če ne drugega kregu sledi dober sex :oops: :lol:
Uporabniški avatar
mashai
Bambino norček

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Partnerski odnosi

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost