[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
Forum - Bambino • Poglej temo - KJE STE SE SPOZNALI???

KJE STE SE SPOZNALI???

Prigode in nezgode partnerskih odnosov!

Moderator: Jure

Re: KJE STE SE SPOZNALI???

OdgovorNapisal/-a ketii » Pe Apr 17, 2009 10:23 am

.
Zadnjič spremenil ketii, dne So Okt 23, 2010 10:27 am, skupaj popravljeno 1 krat.
ketii
Bambino sanjač

OdgovorNapisal/-a mashai » Pe Apr 17, 2009 10:30 am

Hehe... pomoje je bila zanimiva reakcija :D
Uporabniški avatar
mashai
Bambino norček

OdgovorNapisal/-a sonja88 » Pe Apr 17, 2009 10:36 am

ufff, pa res...kaka je bila reakcija??
sonja88

OdgovorNapisal/-a ketii » Pe Apr 17, 2009 11:04 am

.
Zadnjič spremenil ketii, dne So Okt 23, 2010 10:27 am, skupaj popravljeno 1 krat.
ketii
Bambino sanjač

OdgovorNapisal/-a sonja88 » Pe Apr 17, 2009 11:11 am

ja full dobro res! mač fajn tasta in taščo.
sonja88

OdgovorNapisal/-a ketii » Pe Apr 17, 2009 11:24 am

.
ketii
Bambino sanjač

OdgovorNapisal/-a mashai » Pe Apr 17, 2009 12:08 pm

wow... full dobr...
Ja to se pa strinjam z njim... se dobr da obstajajo tudi taki tipi, ki ne skrbijo sam za svojo rit... pa jim ni vseeno za bebico... pa zate!
Uporabniški avatar
mashai
Bambino norček

OdgovorNapisal/-a mojand » Pe Apr 17, 2009 12:48 pm

Zelo zanimivo.......

Jaz sem se morala pa na žalost kar dobr potrudit, da sem prišla do mojega. Ko so me v službi premestili na drugo delovno mesto, sem po parih tednih oz. kar mesecih mal spregovorila s sodelovci. Drugače sem bila full zaprta vase. Bil je sodelovec, s katerim je bilo zelo težko vzpostaviti stik. Mal sem se zaupala drugi sodelovki, katera pa je takoj začela skakati okoli njega in se mu ponujati. Tko, da sem jaz zvisela :( (to je delala, ker me ni marala). Skupaj sta bila samo par mesecev. Jaz pa ne bodi lena, sem mu parkrat poslala sms, vendar ni bil preveč zagret, saj ga je sodelovka zelo prizadela. Približno pol leta sem ga prepričevala, da nismo vse enake in jaz ko nekaj hočem, to dobim. Pa sem vtrajala do konca. No, pa se je le omehčal in sva si najprej na kupe sms-ov poslala, potem par pijačk in kar naenkrat me preseneti in mi pošlje sms, da bi prišel do mene, pa bi me zjutraj peljal v službo. Ok, sem si mislila, naj bo, če sem se že toliko časa trudila. No, moram še povedat, da sem vztrajala zato, ker, ko je bil on v moji bližini, sem bila čist konc. Do nobenega nisem čutila, kar sem do njega. Sedaj sva skupaj 1 leto in pol, julija pa pričakujeva najino pikico.
mojand
Bambino navdušenec

OdgovorNapisal/-a Gossip Girl » Pe Apr 17, 2009 2:36 pm

oooooo mojand kako lepo..

midva pa se poznava že zeloo veliko časa prek klape, sva pa rabila pol leta, da sva prišla skupaj, ker si nobeden ni upal narediti prvega koraka :oops: :wink:
Gossip Girl

OdgovorNapisal/-a ketii » Pe Apr 17, 2009 3:27 pm

-
Zadnjič spremenil ketii, dne Po Mar 07, 2011 9:39 am, skupaj popravljeno 1 krat.
ketii
Bambino sanjač

OdgovorNapisal/-a Vilina » Pe Apr 17, 2009 5:28 pm

Kakšne zanimive zgodbice srcee
Pri nama je bilo zelo dramatično in čisto zares obarvano z gledališčem.
Prvo srečanje:
Preko študenta sem delala kot hostesa v gledališču. Tam smo imeli navado, v primeru da je bil v dvorani še prostor, z zadnjim liftom pripeljemo publiko brez kart. Z zadnjim liftom se je pripeljal tudi On. Ker sem velika ljubiteljica gledališča in tudi sama se z njim ukvarjam, sem šla že n-tič tudi jaz v dvorano. Že v temi sem pač poiskala prvi prazen sedež. Predstava se začne in pazite, ni bila komedija, ampak drama. Tip za mano, pa se krohota na najbolj nenavadnih mestih in nekaj ponavlja besedilo in sploh vzbuja pozornost. Dve babici zraven sta me pogledali, češ ti si v uniformi, naredi kaj. In jaz se- kot tovarišica se obrnem in mu delam pšššššššššt. Pa nič.
Stvar se je tako stopnjevala, da se full nagnil k meni in mi na koncu pihal za ovratnik in mi skoz nekaj nagajal. Sem vstala šla ven in liftboyu zabičala, da mi tega tipa nikoli več ne spusti v teater. Bla sem ogorčena :twisted: kaj si dovoli, kdo si misli, da je?!?
Drugo srečanje:
Na fotografski razstavi, ravno po vaji za gledališko predstavo. To je bilo eno moje obdobje, ko sem prav uživala, da sem samska in bila okupirana 100 na uro z dvema gledališkima projektoma. Pridem v prostor in zagledam Njega. Spogledava se. Tokrat se mi zdi prav mijaaaaaaav. Pa si rečem: Pa kaj ti je, saj je bil tak kreten med predstavo...in brž zavijem v eno stransko sobo. In sem gledala fotke in veeeedla, da bo čez nekaj sekund prišel za mano. In je res prišel. Debata. O fotografiji. Kaj delam? Trenutno dva gledališka projekta, študentka, tralala. On pa, da je Pesnik. V tistem trenutku pride mimo ena moja zelo dobra kolegica, ki je nisem dolgo videla, in jaz k njej in v objem...in sva se za tisti večer izgubila.
Tretje Usodno srečanje:
Na koncertu v križankah. Se rečava. Klepetava. Nato pogovor nanese na eno predstavo v kateri sem igrala. In pove, da je bil tam. Moja vloga je bila v prostoru, ki je bil v popolni temi in vsak gledalec je vstopil posamezno in jaz sem ga pričakala z objemom. In on pravi, ja to si bila ti, tako majhna in drobna. In doda, če bi ga lahko še enkrat tako objela. In sem ga. Kar tam sredi množice. Potem je bilo pa tako čudno, sem začela kar tako drhtet, ko sva sedela na tisti zeleni klopci. In je rekel, da me pelje na čaj, jaz pa, da je klopca čisto vredu. Pa sva vseeno šla na čaj. Po čaju pa vsak po svoje kolo. In ko sem ga odklepala, me je ustavil in poljubil. Jaz pa, da ne rabim komplikacij, da imam preveč dela...On pa, da bi imel mojo številko in da bi me že jutri rad videl. Potem sem se peljala domov in on ves čas za mano, me je pospremil do doma, čeprav "kao" nisem hotla. Me je gledal, dokler nisem izginila.

Potem me je poklical, in sva takoj drug večer spet dobila, in mi je bral svoje pesmi. In me je povabil k sebi domov. Na topel majski večer. In sem privolila. Odpeljal me je na štangi svojega bicikla. Potem sem se skoraj vsak večer vozila spat k njemu...in sem še vedno tu.

Še malo pa bo spet najin maj, peti maj odkar sva skupaj. In najin sinek bo pravtako maja pihnil svojo prvo svečko.
Vilina
Bambino obsedenec

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a pomaranca22 » Pe Apr 17, 2009 8:10 pm

ooo vilina kako lepo! srcee
pomaranca22
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a ketii » Pe Apr 17, 2009 10:26 pm

.
Zadnjič spremenil ketii, dne Po Mar 07, 2011 9:39 am, skupaj popravljeno 1 krat.
ketii
Bambino sanjač

OdgovorNapisal/-a candy » Pe Apr 17, 2009 11:12 pm

kk lepe zgodbice lovee
no da še dodam jaz svojo.
midva sva se spoznala v gostilni kjer sem delala študentsko delo med vikendi. bil je moj drugi delovni vikend. on je prišel s kolegom in frajtonarco (ja res je :lol: ). žurali so ga do 7h zjutraj (se pravi da sem delala 17 ur skupaj :? ). takrat sem bila še s prejšnim tipom (skupaj sva bla 3 leta). takrat mi je šel tako na živce da ne morem povedat :lol: no in očitno sem ga takrat tako prestrašla da ni prišel več tja dobra dva tedna. dokler se nisva našla na glasuj zame :D tam sma si izmenjala nekaj vljudnostnih komentarjev in čez nekaj dni se spet pojavi v tisti gostilni. prišel je s kolegom in skupaj sta me nosla ven luno gledat (bil je lunin mrk). prvič sem šla sama z njima ven samo da sta mi dala mir. potem pa ko nisem več hotla sta me pa kr odnesla ven. in tako je moj dragi dobil prvo klofuto od mene :lol: vendar na srečo ni odnehal skakati za mano in še isti teden sva si začela dopisovat po msnju. po dveh dneh dopisovanja je on pustil svojo punco, naslednji dan pa še jaz svojega tipa. od takrat naprej sva nerazdružljiva. vse je blo na blef. nobeden od naju ni pričakoval da bova tako dolgo skupaj in evo naju zdej načrtujema bebo :wink:
candy
Bambino norček

OdgovorNapisal/-a Glista » Po Jul 06, 2009 3:31 pm

mi2 sva se pa tko spoznala:
moja prijatlca je mela žurko za rojstni dan in je biu tudi on tam, ker je biu njej sošolc u oš. ko sm ga zagledla mi je biu ful zanimiu in nekako sm poskrbela da sm se znajdla zravn njega na kavču :lol: in sva se začela kar neki pogovarjat in čez neki časa je na mojo žalost šou on domov.naslednji dan sm jst prosila to prijatlco če mi zrihta njegovo cifro in sm mu pisala in sva si začela malo pisat smse. in čez par smsou mu jst predlagam če bi se dobila. in je reku ja. tisti dan smo bli mi lih pr enih sorodnikih in tam je tudi ena šlogarca. in za foro jo jst prašam če bo kej. in reče da je on zaljubljen u to mojo prijatlco in da ona ma enga fanta (ga je res mela) in da ga bo pustila in da bo z njim (moji dragijem) in ga bo po treh mescih pustila in da bom jst mela kej šans komej nekje spomladi (takrat je blo poletje). jst usa razočarana povem to prijatlci in ona se kar naenkrat ful razjezi, da ona že ne bo pustila svojga fanta. naslednji dan se jst dobim z njim in me kar direkt praša če bi hodila z njim. jst sm bla itak usa šokirana in sm rekla ja. čez en mesec mi je pa povedu, da mu je ta moja prijatlca povedla da mi je on meni ušeč in da bi rada mela kej z njim in da če mu ne bi povedla verjetno ne bi meu tolko poguma da bi me prašu.
no zdej bova 26. julija skupi 2 leti in sm ful srečna da ga mam srcee
Uporabniški avatar
Glista
Bambino obsedenec

Kraj: okolica Nove Gorice

OdgovorNapisal/-a sonja88 » Po Jul 06, 2009 6:25 pm

še ena lepa zgodbica... meni je to full lepo brat.
sonja88

OdgovorNapisal/-a bambina » Po Jul 27, 2009 2:45 pm

meni tudi
Uporabniški avatar
bambina
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a Papaja » Sr Avg 12, 2009 10:14 pm

Na enem forumu...še ko sem bila v vezi z enim drugim s tistega foruma, mi je že v uč padel s svojim razmišljanjem in skoz sem imela nek čuden občutek,da je on tisti pravi zame. Potem sva prekinila z bivšim vezo, jaz sem odšla s foruma, vendar sem se vrnila zaradi tega dečka, ki ga nisem mogla pozabit, ampak on ni bil več tako aktiven, tako da sem bila prepričana, da je v vezi, in ne bo nič. Vseeno mi ni dalo miru in sem skoz spremljala v katerih temah se pojavlja in zraven kokodakala še jaz, čeprav pojma nisem imela, ravno toliko,da sem zbujala pozornost :? :lol: :lol: Ko sem že obupala, pa me preseneti se opogumi in mi poslal privat sporočilo, nakar je stekla komunikacija, naprej preko sporočilt, nato preko msnja(par ur na dan :? ) po 14 dneh se končno zmeniva, da se dobiva tudi v živo na romantičnem pikniku ob Zbiljskem jezeru. Ker pa je bil napovedan dež sva se zmenila, da ga prestaviva v mojo dnevno sobo. kok so mi živčki delali mi najbrž ni treba povedat, sploh ker sva bila že totalno zatrapana, pa se še videla nisva :lol: :lol: No tudi strah,da ne bo iskrice je bil razblinjen, ko sem ga zagledala na pragu z dvolitrskim šampanjcem - seveda sva ga spila, pa še eno buteljko za povrh,da bo bolj držalo. Zaradi tega je prespal in nato tudi ostal - da ne pozabim : od takrat,ko sva se prvič videla živiva skupaj laughbounce laughbounce :oops:
Papaja
Bambino navdušenec

OdgovorNapisal/-a ketii » Če Avg 13, 2009 6:33 am

.
Zadnjič spremenil ketii, dne Po Mar 07, 2011 9:40 am, skupaj popravljeno 1 krat.
ketii
Bambino sanjač

OdgovorNapisal/-a Urška_1980 » Če Avg 13, 2009 11:24 am

O, to pa je bilo prvo srečanje. Močno! srcee

Uporabniški avatar
Urška_1980
Bambino korenjak

Kraj: Ljubljana

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Partnerski odnosi

Kdo je na strani