[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
Forum - Bambino • Poglej temo - Čudna situacija

Čudna situacija

Prigode in nezgode partnerskih odnosov!

Moderator: Jure

Čudna situacija

OdgovorNapisal/-a SUZANA » Sr Avg 06, 2008 5:15 pm

Opisala vam bom dokaj čudno siuacijo, čeprav v tem resničnem svetu je tudi to...žal....gre namreč za mojo prijateljico...sma bile ravno zdaj na kavi in se mi je zaupala, pa ji jaz nekako ne znam pomagat, oz. svetovat...
je mlada punca z partnerjem skupaj že nekaj let , imata leto in pol staro hčerkico...on dela bom rekla precej fizično delo, zasluži bolj kot ne malo....ona ima bolj bogo službo, dela na tri izmene, ker le tako mogoče zasluži kak evro več, ampak plača je še vedno mala....pustila je študij, ker jima več ne znese da bi ga plačevala....živita iz meseca v mesec in še to jima vedno zmanjka denarja, saj stroški za živet so veliki...najemnina, tekoči stroški in ostalo....kot poštena ženska se ni prijavila niti kot samohranilka, tako da tudi tukaj nima nobenih olajšav....punčki nikoli ne more kupiti kar bi si želela, saj mora gledat na vsak evro...na dopust niti pod razno ne moreta...vedno ko se bliža konec meseca sta oba z partnerjem živčna, ker jima primanjkuje denarja in zato se tudi veliko kregata...in zdaj....ji je na pot stopil moški, z družino, poln denarja in vsega o čemer lahko le sanja...zagledal se je v njo in nekako sta se dobila na kavici in rekla je da se z njim lahko ful pogovarja in mu zaupa....želi ji pomagati, za njo bi naredil vse...je rekel da spoštuje da ima družino, ima jo tudi on, in nikoli jih nebi zapustil, ampak da bi pa vseeno želel da bi si kdaj vzela malo časa za njega, pa čeprav je to le enkrat ali dvakrat na mesec...vse je prepuščeno njej, nikoli nebi pritiskal...v zameno, nikoli več nebo živela v pomanjkanju, ker ji bi nudil vse...saj mogoče se res na začetku sliši grozno...sploh za tiste, ki veste da vam nikoli nebi prišlo na pamet da prevarate svojega partnerja, ampak postavite se v njeno kožo...pravi da do tega moškega ne čuti ničesar, čeprav pa ne more rečt da ji ni simpatičen...se poznata že nekaj časa in vedno več razmišlja o tem....ima pa že zdaj slabo vest, kaj šele, če bi res kaj naredila...po drugi strani pa je rekla, da bi bilo vse brez čustev, želi si le normalno živeti in da bi svoji hčerkici lahko več nudila...
jaz nisem znala svetovati, čeprav jo ful razumem...poznam jo že zelo dolgo in vem da je dobra oseba....mogoče boste ve znale kaj povedat kot nevtralne osebe.... :? :?
Slika

Slika
SUZANA
Bambino korenjak

Re: Čudna situacija

OdgovorNapisal/-a pomaranca22 » Sr Avg 06, 2008 5:25 pm

ojoj :shock: :?
jaz vsekakor ne bi mogla prevarat partnerja in zivet dalje z njim kot da ni nic. vrjamem pa da ziveti v takem pomankanju ni lahko ampak vseeno... biti z njim samo zaradi tega ker ima veliko denarja in zivet dalje s partnerjem kot da se nic ne dogaja???to po moje vsekakor ne gre. po moje ce bo prevarala partnerja tega tak ne bo mogla dolgo v sebi drzat. sicer pa bi vrjetno partner takoj videl da nekaj ni vredu.... te je boljse da zapusti parnterja ce ze... ne vem... vrjamem da ji ni lahko. nikakor noben od njiju ne more dobit boljse sluzbe?
pomaranca22
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a jassy » Sr Avg 06, 2008 5:27 pm

joj..nimam pojma dontknow . Full težka situacija in si sploh ne znam predstavljati kaj bi jaz naredila..lahko zdaj nekaj pametujem da nebi šla v to za nič na svetu, ampak vprašanje kaj bi bilo pa potem če bi bila enkrat res postavljena pred tako dejstvo dontknow
jassy
Bambino korenjak

Kraj: Medvode

OdgovorNapisal/-a misa4 » Sr Avg 06, 2008 5:37 pm

Bo sama najbolje vedela kako in kaj. dontknow dontknow dontknow
Uporabniški avatar
misa4
Bambino moje življenje

OdgovorNapisal/-a Migica » Sr Avg 06, 2008 5:40 pm

Se strinjam s katjo. Zaradi denarja NE ... vsaj jaz nikoli zaradi pomanjkanja neb zapustila moža. Verjamem pa, da je on vskočil kot neke sanje, ki si jih je vedno želela.

Jaz bi ji svetovala, da se pogovori s svojim partnerjem, naj bo iskrena ... tudi njemu ni lahko, zato morata držat skupaj, da bosta vse to zmogla ...če jo ima ta sanjski moški resnično rad, ji bo pustil, da sta samo prijatelja in ji bo nesebično pomagal tudi pri tem, da bo kdaj s svojo družino šla na dopust.

Če bi bila moja prijateljica v taki stiski, sploh neb pomišljala in bi ji sama plačala vsaj en vikend luksuznih počitnic - ne pišem samo v tri krasne in niso to le besede. Aja, pa to ne leti nate, Suzana, še zdaleč ne. Samo hočem rečt, da imamo okoli sebe toliko ljudi, ki jim morda nasveti ne koristijo kaj dosti, kakšen evro na čisto običajen dan pa včasih še kako.
Uporabniški avatar
Migica
Bambino obsedenec

OdgovorNapisal/-a SUZANA » Sr Avg 06, 2008 5:52 pm

Ne gre zato da bi partnerja morala zapustiti...sploh ne...ta ki ga je spoznala spoštuje to da ima družino in ostane z njo....gre zato, da si le želi da kakšno urco ali dve tu in tam preživita skupaj...in pomagal ji bo še več kot si ona lahko predstavlja....partner bi res bil prevaran ampak in če se bi odločila zato, bi sigurno imela slabo vest, ampak pravi da tako ne more več živet....kadarkoli tamala kaj vidi, nikoli ji ne more kupit....
sicer pa ja....saj jaz ji tudi nisem znala povedat...sem mnenja, da jaz osebno bi stene premikala, da bi se mi življenje spremenilo na boljše, ampak ne vem pa zagotovo kako bi mi bilo če bi bila v takšni situaciji...to si mi ne znamo predstavljat....

zraven tega, pa itak ste vse punce ki nikakor ne pride v upoštev da kdaj prevarate svojega moškega...pardon... :wink:

eni imamo pač mogoče srečo da ne rabimo živet v nekem pomanjkanju pa verjetno da tega ne razumemo....
Slika

Slika
SUZANA
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a jassy » Sr Avg 06, 2008 5:58 pm

jassy
Bambino korenjak

Kraj: Medvode

OdgovorNapisal/-a Migica » Sr Avg 06, 2008 7:54 pm

Ja, suzana, blazno srečo imamo ... ob takih zgodbah se še bolj lahko zavedamo. Bi pa morali biti hvaležni vsak dan, pa pozabimo ...
Uporabniški avatar
Migica
Bambino obsedenec

OdgovorNapisal/-a johndeer » Sr Avg 06, 2008 8:19 pm

Situacija ni niti malo čudna. Že pred nekaj časa sem postavil vprašanje, če bi v podobni situaciji odšle v posteljo za denar. Seveda ste skoraj vse Device Marije odgovorile, ZA DENAR PA ŽE NE!!!!

Paradoksu, ki ga je opisala Suzana smo priča dan za dnem. In še več primerov bo takih. Kot vidim v tem primeru igrajo tudi čustva in ne samo denar. To zna biti zelo nevarno!!! Če gre z njim v posteljo samo za denar; O.K. na začetku se bo počutila kot pocestnica, kasneje se bo situaciji popolnoma prilagodila in ji bo postala rutina kot pitje kave; ko pa zaigrajo čustva.....Dve razdrti družini, solze, žalost, še več prepiranja....

Naj poskusi, samo na znanje naj vzame, da gre v posteljo za denar. Kdo pa gre v posteljo za denar pa tako ali tako vemo :wink:
Jebi ga, tak tip sem?!
Uporabniški avatar
johndeer
Bambino korenjak

Kraj: K. gora

OdgovorNapisal/-a SUZANA » Sr Avg 06, 2008 8:28 pm

evo...popolnoma enak odgovor sem ji jaz dala...čeprav pravi da čustva ne morejo zaigrat in tudi oni drugi ji je povedal, da družine itak ne namerava zapustit....edino kar jo nazaj drži je slaba vest, da bi se zlomila pod tem in bi šla narazen z partnerjem...tega pa si ne želi....

no ne vem...težko je nam govorit...vem pa za sebe, da za svojega otroka bi naredila vse...edino vprašanje bi bilo, če bi pa lahko ostala z svojim partnerjem... :? :?
Slika

Slika
SUZANA
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a johndeer » Sr Avg 06, 2008 8:34 pm

Sošolka si je na ta način plačevala študij :wink:
Dedci v drugi puberteti so plačevali za meso staro dobrih dvajset let, jaz je ne bi če bi mi plačala. Mi pač ni potegnila :wink: :lol: :lol:
Jebi ga, tak tip sem?!
Uporabniški avatar
johndeer
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a SUZANA » Sr Avg 06, 2008 8:40 pm

ok za študij bi si že lahko zaslužila menda... :? :?
drugo pa je ko delaš in delaš, pa vseeno ne gre da živiš... :? :?
Slika

Slika
SUZANA
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a johndeer » Sr Avg 06, 2008 8:49 pm

Rezultat je isti, a ne?

Le kaj bi porekel sošolkin mož, če bi izvedel, da je bila pred njim z enimi 200 moškimi :?: :shock: :shock:
Jebi ga, tak tip sem?!
Uporabniški avatar
johndeer
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a SUZANA » Sr Avg 06, 2008 8:52 pm

oooo f..... :? :? :? potem je še vedno boljše da en dobro plača... :? :? :?
saj se kruto ful meni sliši, ampak na žalost je tako...
Slika

Slika
SUZANA
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a monita3 » Sr Avg 06, 2008 8:53 pm

monita3
Bambino moje življenje

OdgovorNapisal/-a johndeer » Sr Avg 06, 2008 8:58 pm

zanima me še njuna izobrazba :?:
Jebi ga, tak tip sem?!
Uporabniški avatar
johndeer
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a SUZANA » Sr Avg 06, 2008 9:00 pm

on ima neko srednjo, ne vem točno katero....ona pa je na polovici študija nemščine in angleščine...ki pa ga je morala pustiti, ker pač ne more plačevat...
Slika

Slika
SUZANA
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a johndeer » Sr Avg 06, 2008 9:11 pm

Potem bi zagotovo lahko delala kot prevajalka. Mogoče jo le privlači grešni sadež :?: Mogoče ji v vezi primanjkuje vznemirjenja :wink:
Poznam primere, ko je zaposlena samo ena oseba, pa nekako gre.
Drugače pa.... Seks ji zagotovo ne bo škodil :wink:
Jebi ga, tak tip sem?!
Uporabniški avatar
johndeer
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a trebušček » Sr Avg 06, 2008 10:08 pm

kako pa bi svojemu fantu razložila to, da kar naenkrat nista več v denarni stiski?
In še nekaj (lahko, da se motim), mislim, da si otrok pri letu in pol še ne želi materialnih stvari - razen kakšega bombončka.... in da je mala le izgovor za opravičilo te skušnjave...

Težko je biti pameten, ampak prepričana sem, da se s tem ne bo rešila, ampak le še globje zabredla. Sedaj nima dobrega občutka lastne vrednosti zaradi pomanjkanja denarja, ob vseh lažeh in samoponiževanju pa bo lastna vrednost še upadla ...
Vsekakor si niti pod razno ne želim biti v njeni situaciji...
Uporabniški avatar
trebušček
Bambino obsedenec

OdgovorNapisal/-a Tarika » Sr Avg 06, 2008 10:45 pm

Meni pa se ta situacija sploh ne zdi ne čudna ne težka.

Čisto na kratko: to bi bilo zame prostituiranje. Poročen in dobro situiran tip bi rad popestritve, za katero je pripravljen plačati. In naletel je na njo, ki živi v pomanjkanju, zato ji denar seveda še kako diši.

Jaz bi ji odprla oči in ji povedala, da če hoče mirno živeti v svoji duši, naj svojo finančno situacijo rešuje na drugačen način. Tudi sama sem živela v takem pomanjkanju, da nisem imela niti za jest. Sina sem hotela čimdlje dojiti, ker nisem imela denarja za hrano še za njega, moje mleko pa je bilo zastonj – a zaradi moje neredne prehrane je tudi mleka primanjkovalo. V takem položaju kot sem bila, dobro vem, kaj pomeni pomanjkanje. Svojim staršem tega nisem hotela povedati, ker me je bilo sram, pa čeprav bi mi lahko pomagali, ker imata dobre penzije. A sem zgurala nekako naprej, vendar samo s trdim delom. Zato tudi vem, da se iz take situacije lahko pride tudi na način, da se ohrani čisto vest in mir v duši.

Nikar naj se ne slepi s tem, da ji tip hoče samo pomagati. Če bi res bil tako širokogruden, bi ji že pomagal brez tega, da je enkrat ali dvakrat na mesec na skrivaj z njo.

Sicer pa, če ima punca v genih, da jo vlečejo take skušnjave, bo prej ali slej v njih prišla - če ne zaradi enega izgovora, pa zaradi drugega. Če bi meni tip kaj takega samo predlagal, ga ne bi več imela niti za prijatelja, kaj šele, da bi razmišljala, da mi hoče pomagati. :roll:
TARIKA

Uporabniški avatar
Tarika
Bambino moje življenje

Naslednja

Vrni se na Partnerski odnosi

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost