[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
Forum - Bambino • Poglej temo - KO NE VIDIŠ VEČ IZHODA...

KO NE VIDIŠ VEČ IZHODA...

Prigode in nezgode partnerskih odnosov!

Moderator: Jure

KO NE VIDIŠ VEČ IZHODA...

OdgovorNapisal/-a mikica » So Sep 13, 2008 7:59 am

S partnerjem sva skupaj že 9 let,imava otroka.

Problem je v tem,da se nenehno kregava,ne pretiravam če rečem,da v celem mesecu vsega skupaj lahko komunicirava 1 uro,brez da bi se skregala...name se je jezil,ko sem bila brez službe,da kakšna sem da ne delam,itd.Zdaj ko imam službo,sem spet najslabša,ker me ni nič doma po njegovem mnenju,ko vse zlikam,spucam vedno najde kaj kar ni v redu,ko ni narejeno me zmerja,zmerja me z besedami,katere si še žival ne zasluži,seksava sploh ne več,ne objame me,ne nameni mi niti ene besede,...Želodec me boli,spet imam astmatične napade,nimam kam ...oba starša sta že pokojna...sama sem na tem svetu,ampak morala se bom postaviti na noge,in oditi stran,ker tako ne morem živeti...zbujam se skorajda v solzah spat grem v solzah...samo moj otroček zlati me drži pri življenju...

Ali bom kdaj spoznala nekoga ki me bo spoštoval....saj ne zahtevam dosti...rada bi samo da bi me nekdo objel in mi rekel da bo vse v redu,da bi me psolušal in se pogovarjal z mano...ali je to res preveč...počasi izguljam upanje da sploh še obstaja nekje kdo s katerim bi lahko zaživela normalno življenje...
mikica
Bambino navdušenec

Kraj: SRCE SLOVENIJE...

Re: KO NE VIDIŠ VEČ IZHODA...

OdgovorNapisal/-a Urška_1980 » So Sep 13, 2008 9:39 am

Le kako je prišlo do tega. Ko bi ti le znala svetovati, žl ne vem, kako ti je. sml Lahko ti rečem le to, morda pomoč zdravnika, ki te razume in sploh ene prijateljice, ki se ji lahko zaupaš. Tule se jaz vedno spiham, tudi pomaga. Sama pomoje ne bi trpela tega. Velikokrat si mislim, morda pa vztrajajo zaradi otroka, dolgoročno pa to pomoje ni dobro za nikogar, tudi zdravje tzi ogroža. Vem, kako ti pa je glede tega. Pri meni stres, kakršnokoli pretirano razburjanje, sploh čustveni napori, ne, odzvanjajo v bolečinah v želodcu in otežkočenem dihanju. Imam probleme kot ti - bila je rana na želodcu zaradi družinskih problemov in pretiranega napora v službi takrat, astmo pa imam od otroštva. Lahko sem pametna in ti rečem pojdi stran, a ne vem kam. Morda v zavetje kake varne hiše...Ali nasploh na svoje...Samo začeti na svoje kr tko je težko najbrž.
Na koncu: morda CSD, sodišče, skrajno ločitev ali pa ločeno življenje z zakonsko omejenimi obiski otroka. Ravna z otrokom lepo ali podobno kot s teboj? Ženska, ne vem.... ČE je tako, se neuničuj predolgo.... Moje mnenje.

Uporabniški avatar
Urška_1980
Bambino korenjak

Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a mirjam » So Sep 13, 2008 11:50 am

Pozdravljena!
Res mi je hudo zate.Nekako te razumem, seveda ne čisto kompletno ker moj mož ni tak do mene, sem pa imela tako otroštvo ker so bili moji starši na podobni situaciji.
Moja mami je tudi ogromno pretrpela zaradi očeta.Delno je kriva tudi očetova mačeha saj moje mame ni preveč marala.
Velikokrat se je zatekla k svoji mami (moji stari mami) jaz sem zaradi tega dvakrat menjala šolo (na isto šolo).Imela sta ločeni spalnici, oče je svojo zaklepal in ni imel nihče vstopa vanjo.Tako je bil požrešen na denar da je zaklenil telefon v svojo sobo (takrat še ni bilo mobitelov) in predstavljaj si da ni mogla moja mami nikogar poklicat.Nekako je dobila ključ od njegove sobe in hodila na skrivaj klicat svojo mamo da se je vsaj z nekom lahko pogovarjala medtem sem pa jaz čuvala da ni slučajno medtem oče prišel domov.
Verjemi tudi meni ni bilo lepo da sta bila starša v takem razmerju.Mami je vztrajala v zakonu le zaradi naju z sestro.Ona je starejša za 4 leta in je malo manj pretrpela kot jaz.
No nazadnje je moja mami zbolela za živci (multiplaskleroza).Zbolela bi vseeno le da mogoče malo kasneje če je nebi oče toliko živciral.No pretepal je ni vendar kreganja in živciranja je bilo v naši hiši na pretek.
Zato ti povem le to da če hočeš svojega otroka obvarovati je najbolje da greš od njega.Bolje da ima otrok ne živi s svojim očetom kot da se ti jokaš in uničuješ življenje.Tudi otrok vidi da se prepirata in verjemi ni mu lahko tudi v šoli se ne bo dobro počutil ko se bodo sošolci pogovarjali kako se imajo doma.Jaz sem velikokrat rekla da bi bilo bolje da nebi živela skupaj z očetom kot da sem tokliko slabega prživela.
Jaz ti svetujem po svojih izkušnjah ti pa naredi kar misliš da je najbolje za vaju z otročkom.

Želim ti najboljše!
mirjam
Bambino frik

OdgovorNapisal/-a mikica » So Sep 13, 2008 11:57 am

Urška,hvala ti za odgovor...

Ne,jaz tega ne mislim trpeti,sem oseba ki sem hvalabogu,zahvaljujoč mojima staršema sem zelo močna oseba in zaradi svojega otroka se držim pokonci...

Sprašuješ če imam prijateljico...imam...hvalabogu...in mi stoji ob strani in hvaležna sem da jo imam...

Ne bom tega trpela...

Povej mi nekaj....pa ne si mislit da postavljam neumna vprašanja...ampak sem na točki kjer ne vem več kako in kaj...

A verjameš v to da lahko živiš z nekom ki te ljubi in spoštuje,ki te objame in ti da vedeti da bo vedno tu zate...
mikica
Bambino navdušenec

OdgovorNapisal/-a mikica » So Sep 13, 2008 12:02 pm

Mirjam,hvala ti...

Tako rečem tudi jaz...nočem da moj otrok to trpi in gleda,ker sta tudi moja starša bila ločena,in vem da otroku ki ima ločene starše ni hudega,ravno tako odraste...jaz gledam na to da bo mojemu otroku vedno v redu,da bo živel v ljubezni,razumevanju...hvala mirjam...vaše besede mi ogromno pomenijo...
mikica
Bambino navdušenec

OdgovorNapisal/-a jassy » So Sep 13, 2008 12:17 pm

mikica.. hug hug hug hug hug hug hug
jassy
Bambino korenjak

Kraj: Medvode

OdgovorNapisal/-a Urška_1980 » So Sep 13, 2008 12:19 pm

V povsem drugi navezi bom rekla tole, samo je res: Ena sodelavka mi je govorila, pa vsi me pustijo, kaj delam narobe, joj, sej jest bi bla z enim dolgo časa pa me pustijo...Sigurno je bilo z njenim razmišljanjem nekaj narobe, samo sem ji pač rekla kot se obnašaš, takšne privlačiš in odbijaš. Pri tebi je drugo. Ljubila si, bila ljubljena, a ne vedela, da se bodo stvari obrnile drugače. Sedaj je pač, kar se je skuhal. Bomo mogli počas požret to župo, ne? Z največjim veseljem ti sedaj povem, da sem mnenja, da je tu nekdo, ki te ljubi...Tako, kot si in še bolj, kot si ti misliš, da je možno, PA otroka tudi. SO duše, ki si postanejo sorodne, tudi po takem nesrečnem spletu okoliščin. SEVEDA JE MOŽNO!
Zopet boš ljubljena, sedaj pusti času čas, zaživi na novo, mirno življenje, želim ti predvsem to. Harmonijo in mir. Tako ti želim, da to dosežeš. srcee

Uporabniški avatar
Urška_1980
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a INA » So Sep 13, 2008 12:21 pm

Mikica...lahko rečem da obstajajo tudi takšni fantje/moški, kateri te objamejo in že z samim objemom veš, da te ima neskončno rad in da bi rad s teboj ostal do konca življenja...če pa še ob tem izreče kakšno lepo besedo...pa je občutek še toliko lepši...Upam, da boš nekoč našla takšnega moškega, in vejamem da ga boš, le stran od tega pojdi, ker ob njemu ga ne boš našla....vsak si zasluži lepo življenje..in tvoj mož nima pravice ti uničevati tvojega življenja..

Vem da je težko iti stran, ker sem bila sama na tem...ampak nekako uspe in življenje se pol postavi na pravo pot in je precej lepše in bolje kot je bilo pred tem...in pol se vprašaš, zakaj nisem že prej zbrala poguma in šla...

Otrok ni ovira za razhod in ni pogoj da nebi smela zaradi tega iti od partnerja, ki te ''trpinči'' na takšen in drugačen način..Otok trpi s teboj v takšni družini, če že ne greš zaradi sebe, pojdi zaradi otroka...

veliko sreče in en velik sml za malo boljše počutje :D

Slika
Uporabniški avatar
INA
Bambino je zakon

Kraj: Žiri

OdgovorNapisal/-a INA » So Sep 13, 2008 12:23 pm

Nevem kam bi ti rekla da pojdi, mogoče za nekaj časa k prijateljici,..dokler si ne najdeš svojega stanovanja....

A se bojiš da bi ti kaj naredil, če bi šla?

Slika
Uporabniški avatar
INA
Bambino je zakon

OdgovorNapisal/-a mikica » So Sep 13, 2008 1:02 pm

Hvala,punce,vsaki posebej en velik hvala za vse vzpodbudne besede...

Ne,ne bojim se da bi mi kaj naredil,samo stanovanje si moram zdaj poiskat...in svoj avto...

Toliko lažje bi bilo če bi imela starša,a pač mi je bilo tako namenjeno v življenju...se bom postavila na svoje noge...

HVALA VSEM...
mikica
Bambino navdušenec

OdgovorNapisal/-a INA » So Sep 13, 2008 1:20 pm

mikica tudi jaz sem brez staršev, mami mi je umrla z očetom pa ne govoriva ... zelo dolga zgodba in ko sem bila v takšni situaciji kot ti (podobni) sem si vedno rekla, ko bi le imela starše ali vsaj mami, da imaš kam iti... mikica če bi imela starše bi se tudi lažje odločila za odhod od moža...vem pa da je težko iti stran, ko dejansko nimaš kam, stanovanje je pa tudi strošek...

Misli pozitivno, misli da zmoreš in kako vama bo pol bolje z otročkom, pa boš lažje naredila ta korak in lažje začela na novo...

Slika
Uporabniški avatar
INA
Bambino je zakon

OdgovorNapisal/-a INA » So Sep 13, 2008 1:23 pm

To da nimaš staršev te samo utrdi,sploh če si jih izgubil kot otrok, ker si marsičesa že vajen in si močen ob takšnih situacijah kot je naprimer ta.
Jaz sem izgubila najprej mami, pol se je to naredilo z očetom, pol babica, dedek...umirali so kot po tekočem traku in vsaka bolečina me je bolj utrdila (ne vse sem bila ful ful navezana)... Sedaj ko pa imam otroka se bi pa v taki situaciji še lažje odločila za odhod...čeprav bi bili razni strahovi seveda prisotni.

Držim pesti zate

Slika
Uporabniški avatar
INA
Bambino je zakon

OdgovorNapisal/-a pomaranca22 » So Sep 13, 2008 1:44 pm

mikica hug hug hug hug zal mi je da se ti to dogaja, strinjam se z vsem kar so napisali punce. vsekakor bi blo najbolje za tebe in otroka da odides nekam na svoje. vrjetno je res zelo tezko ampak vrjemi v to da se da. upam, da se ti zivljenje cimprej uredi. in vrjemi da obstaja nekdo ki te bo imel resnicno rad, te poljubljal, objemal in govoril lepe besede. hug hug hug hug
pomaranca22
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a kruhek » So Sep 13, 2008 4:53 pm

Vsaka stvar ima svoj čas in tudi tvoj bo prišel.Če ti grejo stvari v življenju narobe, pol je čas, da nekaj spremeniš. Sej veš, kjer se zaprejo vrata, se odpre okno... hug hug hug hug hug hug hug hug hug hug
Vsaka stvar ima svoj čas...
Uporabniški avatar
kruhek
Bambino najstnik

Kraj: Izola

OdgovorNapisal/-a Urška_1980 » So Sep 13, 2008 6:03 pm

To si pa kratko, lepo in jedrnato povedala.

Uporabniški avatar
Urška_1980
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a SUZANA » So Sep 13, 2008 7:35 pm

mikica sama si prišla do spoznanja, da si tega ne zaslužiš, da si želiš vstran...verjamem da je težko, posebaj ker si sama...ampak imaš otročka, imaš službo, nekako boš zmogla in se postavila na svoje noge...ne obupaj, ker verjemi da te na koncu čaka nekaj lepega, nekdo ki te bo spoštoval in nudil vse to po čemer hrepeniš....pogumno naprej, ker ti bo uspelo hug hug hug hug hug hug
Slika

Slika
SUZANA
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a sisi » So Sep 13, 2008 7:48 pm

Mikica tudi jaz mislim na vaju in upam, da čimprej rešita zelo neprijetno stanje,... Mislim, da so ti že napisale kar mislim tudi jaz, zato nebom dovgovezila,... Držim pa pesti za hitro rešitev!!! hug hug hug
sisi
Bambino car

OdgovorNapisal/-a johndeer » So Sep 13, 2008 7:55 pm

Mikica, vsekakor boš našla nekoga, ki te bo spoštoval in poslušal. Toda pazi, moški smo še vedno moški in smo ponavadi slinasti samo do takrat, ko uspemo zlesti med vaše noge. Ne, da bi seks škodil, lahko te pa čustveno zavre, še posebno v situaciji v kateri si se znašla.

Pusti debila, pri novih partnerjih pa le previdno :wink:
Jebi ga, tak tip sem?!
Uporabniški avatar
johndeer
Bambino korenjak

Kraj: K. gora

OdgovorNapisal/-a Pikipoka » So Sep 13, 2008 10:37 pm

Vsekakor: odidi. Ni te vreden in ni vreden, da je v vajini bližini. Ne pusti se mu teptati, ker ni vreden tvojih solza in tvoje bolečine.
Verjamem vate. Našla boš novo življenje in ni vrag, da tudi osebo, ki te bo ljubila in spoštovala. hug hug hug hug hug hug hug hug

LP
Uporabniški avatar
Pikipoka
Bambino moje življenje

Kraj: Prebold

OdgovorNapisal/-a Urška_1980 » Ne Sep 14, 2008 6:49 am

John ti je lepo povedal, ostale tudi, javljam se pa le zato da te objamem in rečem, da smo tu, ko rabiš spodbudne besede. Go, mikica!!!!
sml smilie8 sml smilie8
hug hug hug hug hug hug

Uporabniški avatar
Urška_1980
Bambino korenjak

Naslednja

Vrni se na Partnerski odnosi

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov