[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4668: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4670: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4671: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4672: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3815)
Forum - Bambino • Poglej temo - težave

težave

Prigode in nezgode partnerskih odnosov!

Moderator: Jure

težave

OdgovorNapisal/-a solzica1978 » Pe Mar 27, 2009 9:22 am

Pozdravljene punce!
Že nekaj časa vas berem in čeprav bi se že nekajkrat lahko pridružila kakšnemu vašemu pogovoru, sem odlašala, zdaj pa se vseeno javim, ker se soočam z eno veliko težavo iz katere si ne znam več pomagat.
Z partnerjem imava otroka, punčko staro leto in pol, imamo svoje stanovanje, soliden avto, oba dobre službe, tako da nam v bistvu res nič ne manjka. Vsi mislijo kako popolna družina smo in tukaj se začnejo težave. Ko se z partnerjem razumeva, oz. nisva skregana, je res super, drugače pa.....
Partner je zelo nagle jeze, včasih znori za najmanjšo stvar, naprimer pridemo iz trgovine, v stanovanje nesem tamalo, kakšno vrečko in prvo kar naredim slečem tamalo. Sediva v dnevni sobi in jo preobuvam, moj pa me pri vratih kliče, pa mu rečem naj malo počaka, pa me še kar kličem, pa se nazaj zaderem, naj počaka, ker ne morem vse naenkrat. In se začne dret, kako sem mu zdaj pulz dvignila, da kaj se grem, da nimam kaj glasu povzdigovat in potem vse grde besed, pošilja me v tri prekrasne in vse grdo kar premore. Valda je zraven otrok. In potem se ne pogovarja dva dni, potem ga moram prosit naj neha mulo past in potem se začne pogovarjat. Dva dni nazaj sem se z tamalo igrala in se mi je izmuznila iz rok in padla. Verjetno da je nisem vrgla nalašč. Pa ni bilo fejst. Drl se je kot živina, mi spoveal spet vse možne grde besede in zdaj s že tri dni ne pogovarja. Le da tokrat mu jaz ne bom besed ponujala. Hočem vam povedat da sigurno enkrat na teden ima taki izpad, v bistvu za brezveze, me žali, padajo vse možne grde besede. No lahko meni vse, jaz njemu nič in znori. Tudi ne gleda če sma kje zunaj, ali v tgovini, če mu nekaj nipo volji, me kar pred vsemi zabije nazaj. Stokrat sem se hotla pogovorit, mu rekla da se tako ne more obnašat do mene, pa mi reče, če mi pa dvigneš pulz. In to je vedno njegov odgovor. Sem mu rekla, da enostavno če ne misli popravit tega, bom si najdla stanovanje in grem, ker mi ni potrebno poslušat, da me nekdo žali in se tako obnaša do mene. Pa nikoli ne zaleže. Enostavno ne vem kaj naj več. Ima katera kakšen nasvet? Ne želim kar it, ampak tega tudi ne morem prenašat, ker mi ni niti potrebno.
Hvala vam, lp
solzica1978
Bambino dojenček

Re: težave

OdgovorNapisal/-a ketii » Pe Mar 27, 2009 9:41 am

Ojoj solzica hug
Saj sploh ne vem kaj naj ti napišem, ker že verjetno sama veš kaj je najboljše, da storiš. Tole me vse preveč spominja na bivšega. Še dobro, da z njim nisem imela otroka.
Tolikokrat si mu že rekla, da žaljenja in dretja ne boš prenašala in te njegove nagle jeze. Rekla si mu tudi, da boš šla, če se bo to ponavljalo. SE BO ŠE NAPREJ PONAVLJALO, to ti povem, če ne boš nič ukrenila. Pojdi ne, magar s tamalo k tvojim staršem za kakšen teden in potem bo videl, da si resna. Drugače te ne bo resno jemal. Zagotovo. Že to je šlo čisto predaleč, mogla bi že zdavnaj ukrepat, ker nobena si ne zasluži žaljivk...
Če pa se tvoj partner tudi po tem ne bo mogel naučiti strpnosti in predvsem, da te začne spoštovat (KER ZDAJ TE SIGURNO NE!!), potem pa je najbolje, da ga zapustiš za vedno.
Vso srečo in piši še kaj, kako si rešila težave. hug
ketii
Bambino sanjač

OdgovorNapisal/-a sonja88 » Pe Mar 27, 2009 10:01 am

Jaz ti bom samo to rekla: NI TE VREDEN!!!
Odločitev je pa tako ali tako tvoja!
Upam da boš naredila tako da bo za vaju z malo najbolje hug hug
sonja88

OdgovorNapisal/-a pomaranca22 » Pe Mar 27, 2009 10:05 am

ojej :? ce je taksen do tebe te res ni vreden in ocitno se nima namena spremenit. jaz osebno tega ne bi prenasala pa je kak je. vrjamem da je tezko pa se otroka imata ampak vseeno... kako mislis da se bogi otrocek pocuti ko gleda zraven kak se ati obnasa do mamice?zelim ti da se ti dobro izplete vse skupaj!! hug hug hug hug
pomaranca22
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a SUZANA » Pe Mar 27, 2009 10:44 am

dobrodošla med nami.....napisala ti bom samo to, da se v popolnosti strinjam z ketii....poskusi nekam it za par dni, da bo videl, da misliš resno....če je bo prosil, kar te verjetno bo, da se vrneta, pusti malo, ne takoj it, potem mu daj možnost, če se popravi je ok, če ne....mosta morali it, če tega neboš želela prenašat...pa niti za otroka ni vredu...zdaj še ne razume, še malo pa bo...pa veliko sreče...
Slika

Slika
SUZANA
Bambino korenjak

OdgovorNapisal/-a monita3 » Pe Mar 27, 2009 3:32 pm

se strinjam z ostalimi.....
monita3
Bambino moje življenje

OdgovorNapisal/-a sisi » Pe Mar 27, 2009 3:56 pm

Solzica najprej dobrodošla! U vidim, da imaš zelo težko življenje!!! hug Stori to, kar so ti predlagale, ampak jst mislim, da je težko, da se bo spremenil,... res mora bit težko zate še posebej pa za tamalo!!! Upam, da urediš najbolše zate!!! hug
sisi
Bambino car

OdgovorNapisal/-a katicka » Pe Mar 27, 2009 6:12 pm

upam da urediš zadeve tako kot se bo tebi zdelo najprimernejše.vem pa kako je to,ker jaz velikokrat stresam slabo voljo na mojega in včasih izrečem kar kasneje obžaljem.ampak pri meni se to dogaja iz drugih težav ne zato ker bi hotela ga žalit ali mu pri čem nasprotovat.me pa on razume in se me v takšnih dneh raje izogne kot pa da slabo voljo stresam nanj.vem pa tudi kako bolijo te besede ker so moji starši mi velikokrat izrekli takšne besede ki se jih ne govori svojemu otroku.in s tega vidika vem da se nikoli ne bodo spremenili,ker očitno uživajo v žaljenju in poniževanju.zaradi teh in še drugih težav sem se pred približno štirimi leti ko še 17 let nisem bila stara sem šla od svojih staršev živet na svoje in jih od takrat nisem videla.držim pesti da čimprej urediš težave in sporoči kako si se odločila,. hug
Slika
Slika
katicka
Bambino navdušenec

OdgovorNapisal/-a u2 » Pe Mar 27, 2009 6:46 pm

mene pa zanima kako se on obnaša do svoje mame.
i know you are watching me
Uporabniški avatar
u2
Bambino sanjač

OdgovorNapisal/-a INA » Pe Mar 27, 2009 8:00 pm

Solzica strinjam se z ostalimi.Ni te vreden, ne dovoliti,da otrok to vse opazuje. Raje vzemi otroka in se odselita.
Povem ti iz lastne izkušnje. Jaz kot otrok sem to doživljala.(tudi sestra).Moj foter se je enako vedel do moje mami, in to kar pred nama. S to razliko, da on z njo ni govoril 14 dni! Kak teden je in pol je spet našel kako malenkost in spet ni govoril 14 dni.
Pred drugimi se je vedel kot da je vse ok,ko so obiski šli,je on nadaljeval svojo 14 dnevno tišino. Že ko sem bila stara šele kak mesec,naju je vrgel iz hiše na cesto,nič važno če mava kam iti. Pol pa je čez čas prosil naj prideva nazaj...Ampak to se je ponavljalo še naprej.

Ko sem bila stara nekje 10 let, sem sama mami prosila,da naj gre.Ker vem da trpi, ker jo je zmerljal,grozil,..vglavnem njeno življenje je bilo obup. Še ko je bila na smrt bolna, ni šel k njej na obisk v bolnico,ker mu je pač blo odveč ji prinesti cigarete,ni mu blo jasno zakaj more kaditi in ni govoril z njo. Par dni pred smrtjo! Ko sma prišle same na obisk,je dobila sozne oči! Njen odgovor,zakaj ne gre stran,je bil, da zaradi naju in ker ga ima rada..NAPAKA!

Tak človek se nikoli ne spremeni, zato prosim,prihrani to otroku,kar sma mogli midve s sestro doživljati. To ti pusti posledice!
Ko je mami umrla je to začel znašati na sestro.Jo žaliti,..

U2 do svoje mame se moj foter vede,kot da je navadna smet!

Slika
Uporabniški avatar
INA
Bambino je zakon

Kraj: Žiri

OdgovorNapisal/-a ketii » Pe Mar 27, 2009 9:58 pm

katicka in INA vidve si tudi zaslužita objemčke!!
sml sml sml sml
ketii
Bambino sanjač

OdgovorNapisal/-a candy » So Mar 28, 2009 12:40 pm

solzica mislim da so punce že vse povedale. jaz se čisto strinjam z njimi. ne pustit da otrok doživlja tisto kar sta INA in katicka. škoda je tebe in tvojega otroka.
objemčki za vse tri hug hug hug hug
candy
Bambino norček

OdgovorNapisal/-a dreamhorse » So Mar 28, 2009 1:31 pm

Mene pa samo to skrbi, da se ne bi tale zadeva začela počasi stopnjevat, da bo ta tvoj dragi kdaj pa kdaj tudi položil roko nate. Jaz ti predlagam, da svoje grežnje, da se boš odselila kr izpolniš. Pa greš, tako bo vsaj videl, da je resno. Če te želi nazaj, potem postavi pogoj, da se to konča. Takoj ko se ponovi stran ... in stran ostaneš.... Vem, da je lahko nam govorit, ki nismo v taki situaciji. Ampak, tudi jaz mislim, da te tak človek ni vreden, ne tebe, ne vajine pupe...
Upam, da lepo rešiš.. pa le javi, kako gre.

Uporabniški avatar
dreamhorse
Bambino obsedenec

Kraj: Slov.Bistrica

OdgovorNapisal/-a Urška_1980 » Pe Apr 03, 2009 12:13 pm

Mi je v redu, kar so ti že punce napisale, sploh Suzana. Pojdi in glej, če se kaj spremeni. Prav sigurno imaš kake sorodnike, starše, prijatelje. Nekam se lahko zatečeš. Pokliči kako brezplačno pomoč za uteho, kako prijateljico. Mož oz. partner je nekdo, ki sobiva, sočustvuje, se soudejanja zadev s teboj in tile izpadi morjo iz nekje izvirat, samo iz vajinega odnosa sigurno ne. Ne bom pametna in rekla, da ima kak kompleks, da ga kdo pumpa z idejami. Nimam želje se niti postavit v tako situacijo, želim ti le, da se čimprej razreši na tak ali drugačen način. hug

Uporabniški avatar
Urška_1980
Bambino korenjak

Kraj: Ljubljana

Vrni se na Partnerski odnosi

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost