krvavitev po odnosu, znak nosečnosti??

Povečali bomo družino. Koliko časa je trajalo da vam je uspelo?

Moderator: ursakatja

krvavitev po odnosu, znak nosečnosti??

OdgovorNapisal/-a pikapoka90 » Ne Jul 26, 2015 1:42 pm

Zdravo

moja sizuacija je takšna: dobre 3 mesece nazaj so mi opravili manjši LLETZ poseg, vse je bilo uredu, lepo se zacelilo. S partnerjem delava na otročku (od zdravnice sem pri zadnjem pregledu dobila zeleno luč, glede na to da sem dala čez ta poseg). trenutno imam še 10-11 dni do menstruacije, zadnja dva dni pa se mi med odnosi pojavlja krvavitev. To se mi je zdaj zgodilo prvič, nikoli nisem imela takšne težave, niti v času celjenja, ko sem imela odnose, se mi ni kaj takšnega zgodilo.
Tokrat sem opazila, da sem imela ene dva dni pred tem povečan beli tok (na zraku je porumenel, brez vonja)in občutek manj vlažne nožnice,vzadnjič po odnosu se je pojavil rjavkast izcedek z malo krvi, ki se je takoj ustavila, včeraj po odnosu pa je bilo več krvi, sveža krvavitev z drobnimi koščki (kot začetek M), vendar brez bolečin. vmes se je ta krvavitev ustavila, malo jo je bilo na hlačkah prisotne še danes. Naj omenim da ni bilo divjega seksa da bi s tem poškodovala zaceljeno tviko.Poleg tega me pa že nekaj dni spremljajo srbeče in rahlo na dotik boleče prsi :roll:
na internetu sem brala, da se lahko krvavitev pri odnosu pojavi zaradi nosečnosti, ker pride do raznih sprememb, ampak dvomim da bi se to zgodilo že tako zgodaj, še predno lahko potrdim možnost nosečnosti :?:
je imela mogoče katera podobne izkušnje, znake še predno je naredila test nosečnosti?
pikapoka90
Bambino dojenček

Vrni se na Načrtovanje družine

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost