Ženske pri 40-tih najbolj vroče

John Deer, 18.07.2010

Čeprav se ženske v glavnem bojijo tiktakanja biološke ure, tiktakanje prinaša nekaj pozitivnega. Prav iz strahu, da jim ura počasi odbija, se pri ženskah v tridesetih in zgodnjih štiridesetih krepi spolni nagon. Prav zaradi tega seks doživljajo veliko bolj sproščeno in »uživaško«.

img


Poleg tega ženske v tretjem in četrtem desetletju življenja, pogosteje zapadejo v erotična sanjarjenja in pogosteje skačejo čez plot. Ženski organizem se v tem približevanju simbolične prelomnice podzavestno odzove in instinktivno poveča spolni apetit.


V anketi je sodelovalo 900 žensk, ki so bile razdeljene v tri starostne skupine (19 – 26, 27 – 45 in tiste v menopavzi). Ženske iz srednje skupine so imele najbolj izražen spolni nagon, pogosteje so se spuščale v spolne odnose in pogosteje sanjarile o spolnosti.

Ocena članka:

starsstarsstarsstarsstars
mail icon

LJUBEZEN & SEKS

...Že več kot 10000 vpisanih uporabnikov!